Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Matko Boża proszę o wszelkie łaski i zdrowie dla mojej Mamy Ireny w dniu 79 urodzin, o siłę dla niej i szczęśliwe dni, miej pod swoją opieką mnie i moją siostrę, pomóż nam w pracy.Błogosław nam w każdym dniu.
Mateczko nieustającej pomocy proszę czuwaj nad malozenstwem brata Krzysztofa żeby nie doszło do rozwodu tylko wspólnego zrozumienia.
Przez Krew Pana Jezusa i w Jego Imię prosimy Boga Ojca o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny. Duchu Święty udziel nam potrzebnych łask. Maryjo módl się za nami. Amen.
Matko Boża, pokornie Cię proszę uproś u Syna łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla Mateusza i Filipa.
Prosze o laske zdrowia dla Ruslana , ktory mial ciezka operacje mozgu.
Matko Boża Tobie powierzam moją Żonę Agnieszkę. Proszę, by nie niszczyła Świętego Sakramentu Małżeństwa. Zaopiekuj się Nią i chroń od złego. Spraw, by umiała docenić to co ma, a nie szukała szczęścia w nieszczęściu innych, by nie była taka zawzięta, za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu, umiała na nowo pokochać męża, a ponad swoją wolną wolę nie stawiała dobra dzieci i męża. Proszę, by moc Świętego Sakramentu Małżeństwa odrodziła się w nas na nowo i pokonała wszelkie trudności, problemy i przeszkody. Proszę o łaskę nawrócenia, pojednania, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie.
Matko Boża Pomocy Nieustającej proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla mnie, o wszelkie łaski potrzebne naszemu dzieciątku oraz nam z mężem i naszym rodzinom.
Mateczko proszę o modlitwę w intencji męża Rafała o mądrość, opamiętanie i przemianę serca dla niego, by Dobry Bóg na nowo złączył nasze serca i pozwolił utrwalać się w jego miłości, by nasze dzieci mogły się wychowywać w pełnej i na nowo kochającej się naszej rodzinie. Odsuń z naszego życia raz na zawsze kochankę męża. Proszę by nie doszło do rozwodu. Mateczko proszę pomóż nam. Jezu ufam Tobie. Święta Rito proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana.
Matko Boża dziękuję z całego serca za dar wspólnie przeżytych 25 lat w związku małżeńskim. Prosimy o błogosławieństwo i zdrowie dla nas i dla naszej trójki wspaniałych dzieci. Małgorzata i Józef Lizak
Matko Boża polecam Ci w opiekę Agnieszkę. Zaopiekuj się Nią i spraw, by umiała docenić to co ma, a nie szukała szczęścia w nieszczęściu innych. By za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu, umiała na nowo pokochać męża, a ponad swoją wolną wolę nie stawiała dobra dzieci i męża. Proszę dla Niej i dla mnie o łaskę pojednania, przebaczenia, opamiętania i nawrócenia. Maryjo Matko Boża proszę Cię o pokój, pojednanie, zrozumienie, opamiętanie, miłość i nawrócenie w małżeństwie Agnieszki i Michała. Oddal proszę nasz proces rozwodowy, który trwa. Proszę byśmy mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie i byśmy w spokoju, miłości i wspólnej harmonii mogli się razem zestarzeć.
Matko Boża proszę o dar zdrowia i życia dla Kuby i Olka Proszę Cię wstaw się u Pana za chłopakami. Daj nam wiarę i siłę. Wspieraj nas podczas tych trudnych dni. Czuwaj nad zbiórką pieniędzy na operację Kuby oraz na poszukiwanie dawcy szpiku dla Olka.
Matko Boża i Ojcze Święty Janie Pawle II, proszę o pomoc, by moje małżeństwo przetrwało. By Duch Święty oświecił umysł, a szczególnie serce mojej żony Agnieszki, by wyzbyła się złości, żalu i zawziętości. By zrodziła się w Jej sercu miłość bezwarunkowa, która nie pamięta złego. Oddal proszę nasz proces rozwodowy, który trwa. Proszę byśmy mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie. Zabierz proszę z życia mojej Żony pewnego mężczyznę z którym się spotyka. Proszę o modlitwę o to, by nasi synowie usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata.
Kochana Matko Boża błagam o łaskę uzdrowienia bym mogła urodzić dzieci, i cieszyć się darem macierzyństwa.Proszę o stałą prace w kraju dla mojego męża.Proszę o ulgę w cierpieniu i zdrowie dla moich rodziców, teściowej oraz szwagra.Błagam błogosław i miej w opiece całą moją rodzinę.
Matko Boża proszę miej pod swoją opieką moją Mamę dopomóż jej i mi w dniach pobytu w jej w szpitalu.
Dziękuję Matko Boża za opiekę. Kazdego dnia czuję Twoje opiekuńcze ramiona. Proszę o dalszą opiekę szczególnie dla moich córek, by więcej pokładały ufności w Twoim Synu Jezusie Chrystusie.
Mateczko proszę pomóż synowi Tomkowi w zaliczeniu egzaminu poprawkowego z j.angielskiego.Czuwaj nad nim.
Proszę Cię otocz swoją opieką mnie moją Asię oraz całą naszą rodzinę . Pobłogosław nam i strzeż przed złem. Bartek
Polecam opiece Matki Bożej Adama zmagającego się z chorobą nowotworową oraz jego rodzinę.
Dziękujemy Boże za wszystko.Panie Jezu w Twoje imię proszę o nieustanne wspieranie Bożą wszechmocą mojej prośby... oraz proszę o obfite błogosławieństwo, zdrowie oraz ochronę od zła dla całej rodziny. Duchu Święty kieruj nami. Maryjo, módl się w naszych intencjach. Amen.
Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa oby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy, przeszkody i problemy. Proszę, by nie doszło do naszego rozwodu, mimo trwającego procesu.
Mateczko proszę o wyciszenie charakteru dla bratowej Basi .BÓG ZAPŁAĆ
W imię Pana Jezusa proszę Boże wszechmogący o zdrowie, błogosławieństwo w życiu, ochronę od zła w każdej postaci, dary Ducha Świętego dla mojego Syna, mojej Chrześnicy oraz wszystkich dzieci z naszej rodziny. Maryjo, Matko Zbawiciela opiekuj się naszymi dziećmi na chwałę Boga Najwyższego. Amen.
Matko Boża proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i całej rodziny oraz miej mnie i siostrę pod swoją opieką w pracy i błogosław nam wszystkim.
Matko Boża proszę Cie o dar potomstwa dla mnie i mojego męża bym zaszła w ciążę i mogli się cieszyc upragnionym potomstwem.Amen.BEATA
Mateczko nieustającej pomocy proszę o laskę zdrowia dla synów tomka i arka .Bóg zapłać.
Matko Boża proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i całej rodziny.Miej pod opieką Łukasza maturzystę, mnie i moja siostrę w pracy.Błogosław nam wszystkim w każdym dniu.
Matuchno uproś zdrowie małej Zosi, jej prawidłowy rozwój po operacji guza mózgu oraz siły i niegasnącą nadzieje dla jej najbliższych
Proszę o opiekę Matki Bożej nad s.Kingą,oraz we wszystkich intencjach które nosi w sercu.Mateńko chroń naszych relacji siostrzanych
matko boża prosze dopomóż aby w małzenstwie syna zapanowała zgoda ,miłośc i przebaczenie prosze o modlitwe
Matko Boża proszę o opiekę dla mnie i całej rodziny, o zdrowie dla nas i wszelkie łaski.Błogosław Łukasza- maturzystę aby zdał maturę i dostał się na studia.
123456789