Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Mateńko!!Dziękuję za wysłuchane modlitwy. Opiekuj sie moją rodziną!
O pomyślne i szybkie zakończenie spawy sądowej oraz o zdrowie, mądrość i siły dla mamy.
Błagam o pomoc w pracy!!
Mateńko Ukochana! Prosze Cię o pomoc w sprawch Tobie wiadomych a także o szczęśliwą drogę w weekend. Nie opuszczaj Mateńko mnie i mojej rodziny!!
Prosze o modlitwe w intencji Pawła o uzdrowienie zranień serca zadanych odrzucona miłością ,o dary Ducha Sw. I blogoslawienstwo w znalezieniu pracy.
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o zdrowie i opiekę dla całej rodziny, o nawrócenie dla córek i męża, o dostanie się córki na wybrane studia o dobrego męża dla niej. Proszę także o pomoc w problemach finansowych,
Matko Boża proszę Cię w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje.
Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa oby przezwyciężyła wszelkie trudności, przeszkody i problemy. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, by moja żona wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i wróciła na stałe do domu.
Matko Boża Nieustającej Pomocy przychodzę do Ciebie pełna nadziei i ufności i zwracam się z prośbą o to, żeby mój syn nie stracił pracy a został przeniesiony innej pracy o którą pisał podanie i otrzymał zgodę przeniesienia oraz o zdrowie dla mojej mamy, męża, dzieci, moje i całej mojej rodziny o.Proszę przedstaw Swojemu Synowi moje prośby i uproś łaski, których tak bardzo potrzebuję.Szczęść Boże
PROSZĘ O SZCZĘŚLIWĄ OPERACJĘ I ŁASKĘ UZDROWIENIA DLA KAZIMIERZA ORAZ O ŚWIATŁO DUCHA ŚWIĘTEGO DLA LEKARZY,KTÓRZY BĘDĄ GO OPEROWAĆ
Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała, naszą rodzinę i spraw, by nie doszło do naszego rozwodu. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, by moja żona wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i wróciła na stałe do domu.
Najukochańsza Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię gorąco o łaskę zdrowia dla małego Michałka, opiekuj się nim w każdej chwili jego życia i dopomóż mu, ażeby wyzdrowiał. Babcia.
PROSZĘ O SZCZĘŚLIWĄ OPERACJĘ,POMOC W POKONANIU CHOROBY NOWOTWOROWEJ I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA KAZIMIERZA
Matko Boża Najukochańsza proszę o zdrowie dla córki i męża, o pomyślne zdanie egzaminów.
Maryjo proszę cię o łaskę zdrowia,znalezienie pracy i pomyślność w nauce. Ewa
Najdroższa Mateczko, dziękuję za wszystkie otrzymywane łaski i ludzi dobrej woli,których spotykam na swojej drodze.Proszę i błagam o dalsze wstawienncitwo, zdrowie dla całej rodziny, a szczególnie wnuczek Łucji i Nadii oraz Mamy.Proszę o światło Ducha Świętego dla syna Tomasza, zdanie egzaminów maturalnych i pomoc z zdania egzaminu na prawo jazdy. Zatroskana matka i babcia, Twoja czcicielka.
Matko Boża proszę Cię w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje.
Mateńko proszę o pomoc w moim problemie. Proszę o uzdrowienie i normalne funkcjonowanie w pracy. Proszę o dary Ducha św., o potrzebną mądrość, zdrowie i czystość. Proszę o ochronę przed złem
Najukochańsza Matko Boża Nieustającej Pomocy! Bardzo Cię proszę o łaskę dla kapłanów, aby czcili Chrystusa i jego naukę dla zbawienia świata. Proszę Cię daj im siłę aby byli „światłem bożym i drogowskazem” dla swoich wiernych. Twoja czcicielka Agnieszka
Matko Boża proszę o modlitwę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje.
Matko moja proszę cię o łaskę zdrowia,znalezienie pracy lepszej od poprzedniej i wszelkie potrzebne łaski. Ewa
Matko Boża proszę Cię o modlitwę w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje. Proszę by Mama mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
Matko Boża proszę Cię o modlitwę w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje. Proszę by Mama mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
Matko Boga wypraszaj odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo Boga we wszystkim Irenie, Michałowi, Nataszy i Janowi.
Matko proszę Cię pomóż Anecie w walce z poważną chorobą, aby ręce lekarzy, którzy będą ją operować pomogły ją uzdrowić
Matko proszę Cię o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych mojego syna Grzegorza
O powrót do zdrowia dla mamy oraz pomoc Bożą w walce z trudnościami które spotyka na swojej drodze.
Maryjo proszę cię o wiarę w siebie i wyjście z depresji,zdrowie pomyślność z pracą lepszej od popszedniej i wszelką pomyślność w moich sprawach. Ewa
Matko Boża proszę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje.
Nieustannie, cierpliwie i pokornie proszę o dar Bożego Miłosierdzia, potrzebne Łaski i światło Ducha św. w beznadziejnej po ludzku sprawie
12345678910...