Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Kochana Matko Nieustajacej Opieki, błagam o opiekę nad rodzina. Prosze bądź przy nas i Prosze wypros potrzebne nam łaski u Pana Boga. Jolanta
Matko wyjednaj dla koleżanki Ewy łaskę zdrowia. Niech Bóg uleczy ją z choroby nowotworowej i uwolni Ją od raka.
Matko Boża proszę cię wyjednaj mi łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego. Niech Dobry Bóg ma Miłosierdzie dla mnie,niech uleczy moje ciało. Proszę, aby prędko było dla mnie miejsce w szpitalu oraz o pomyślną diagnozę. Postaw Panie na mej drodze dobrych lekarzy, którzy będą mogli mi pomóc.Matko wyjednaj mi u Boga potrzebne łaski.
Kochana Matko Nieustajacej Pomocy Prosze o pomyslnosc dla Doroty, Sabiny, Gosi i Ewy. Prosze, wypros u Pana Boga potrzebne łaski. Za wszystko bardzo dziekuje.
Kochana Matko Nieustajacej Pomocy Prosze o zdrowie i pomyslnosc dla Jolanty, Krzysztofa, Roberta i Przemka. Prosze o opiekę nad moja rodzina.
Matko Boża czuwaj nad rodzicami szczególnie nad tatą, który przeszedł rozległy zawał. Uproś dla nich zdrowie, potrzebne łaski i spokojną starość.
Matko Boża proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii.
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę dla nas o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia.
Proszę Cię Matko Boża o zdrowie i ulgę w cierpieniu dla babci Wiesławy ,uzdrowienie relacji w rodzinie oraz rozwiązanie bardzo trudnej sprawy finansowej
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o obfite błogosławieństwo, przebaczenie grzechów i zdrowie dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana. Matko Boża, módl się za nami.
Proszę o modlitwę i wstawiennictwo MBNP w intencji mojego małżeństwa,o uleczenie chorych relacji w mojej rodzinie,o łaskę szacunku dla Nas,zgodny i miłości.Matko Boża Tobie polecam moje małżeństwo i obecny kryzys.Bądź Nam pomocą.
Matko Boża proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego narzeczonego Tomka i proszę o to żebyśmy wzięli ślub i byli szczęśliwi
Matenko ufam Tobie, proszę nie zostawiaj nas samych z problemami, Matko Ty się tym zajmij. Matko Najwspanialsza, Najdoskonalsza proszę Cię wstawiaj się za nami, Ty Jedyna Królowa możesz wszystko. Padre Matetto i Ojcze Pio i wszyscy Święci, módlcie się za nami.
Matko Boża proszę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Aby wróciła do sił po ostatniej chemioterapii.
Najświętsza Maryjo Panno wypraszaj nam zdrowie i obfite błogosławieństwo Pana Boga.