Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Matko Boża parę dni temu straciliśmy nasze pierwsze długo wyczekiwane dziecko.Bardzo cierpimy. Proszę Cię obdarz nas upragnionym potomstwem. Mariola
Boże Ojcze ratuj i pomóż mi w pewnej sprawie, błogosław i chroń od zła całą rodzinę. Maryjo Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Amen.
Matko Boza Nieustajacej Pomocy blagam o cud uzdrowienia dla Kasi.
O skuteczność leczenia dla mamy oraz siły do walki z chorobą i z wszelkimi przeciwnościami. Matko Boża Nieustającej Pomocy, postaw na naszej drodze ludzi, którzy pomogą nam przetrwać te trudne chwile.
Maryjo wyproś dla naszej rodziny zdrowie i Boże błogosławieństwo.
Matko Boża !!! Pokornie proszę o wyjaśnienie pewnej bolesnej dla mnie sprawy urzędowej- pomóż proszę ,o znalezienie stałej pracy, uzdrowienie i nawrócenie dla mnie i rodziców , potrzebne łaski PROSI Grażyna
Matko Boża, błagam o cud uzdrowienia dla Mateusza i Filipa.
O skuteczność leczenia dla mamy oraz siły do walki z chorobą i z wszelkimi przeciwnościami. Matko Boża Nieustającej Pomocy, postaw na naszej drodze ludzi, którzy pomogą nam przetrwać te trudne chwile.
prosze o znalezienie dobrej pracy
Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę o modlitwę o uzdrowienie Zenony z choroby nowotworowej o dobre wyniki, o nawrócenie Anity i Piotra, o pracę dla Jarka i Bożeny, o zdrowie dla Marysi i Marka, o rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych Agaty
Matko Nieustającej Pomocy uzdrowienie chorych proszę Cię o zdrowie wnuczki, córki, synowej i macierzyństwo dla niej, o pomoc w nauce dla wnuków i błogosławieństwo w rodzinach moich dzieci.
Matko Boża proszę Cię, aby moja żona wyzbyła się zatwardziałości serca, żalu i zawziętości. Aby ponad swoją wolną wolę nie stawiała dobra dzieci i męża, nie była taka uparta i za wszelką cenę nie parła do swego. Proszę by w sercu Agnieszki zrodziła się miłość bezwarunkowa, która nie pamięta złego. Otocz Maryjo moją żonę swoją matczyną opieką i spraw by wróciła do mnie.
Maryjo strzeż naszą rodzinę od zła, nieszczęścia, przekleństw, kradzieży oraz wypraszaj potrzebne łaski Ducha Świętego i zdrowie.
Matko Boża proszę o opiekę i zdrowie dla mojej mamy i dla mnie aby minął ból i wszystko wróciło do sprawności oraz wszelkie łaski dla całej rodziny.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Pomóż mi i mojej siostrze w pracy z Bożym błogosławieństwem.
Matko Boża Nieustającej Pomocy, polecam Ci naszą rodzinę i wszystkie nasze spawy. Wypraszaj łaskę powrotu do zdrowia dla mamy oraz siły, mądrość i Bożą pomoc w rozwiązywaniu trudności.
Matko Nieustającej Pomocy dziękując za wszystkie łaski otrzymane,proszę,błagam o zdrowie dla mojego wnuka,aby choroba którą pokonał nigdy się nie wróciła.Miej nas w opiece i prowadż Drogą Przykazań.
Maryjo Niepokalana wypraszaj u Boga naszej rodzinie: zdrowie, błogosławieństwo w pracy, ochronę od zła, szczęśliwą podróż i obfitość łask Ducha Świętego we ważnej sprawie. Amen
O skuteczność leczenia dla mamy oraz siły do walki z chorobą i z wszelkimi przeciwnościami. Matko Boża Nieustającej Pomocy, postaw na naszej drodze ludzi, którzy pomogą nam przetrwać te trudne chwile.
Boże Ojcze przez bolesną Mękę i Najświętszą Krew Pana Jezusa proszę o błogosławieństwo, zdrowie, przebaczenie grzechów i obfitość łask Ducha Świętego dla naszej rodziny. Maryjo, módl się za nami.
Matko Boża polecam Ci w opiekę moją Żonę Agnieszkę. Proszę, by wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i zatwardziałości serca, umiała mnie na nowo pokochać i aby wróciła do mnie, a nie szukała szczęścia poza domem.
Mateczko proszę dodaj sil i otuchy synowi Tomkowi żeby zaliczył nadchodzący semestr studiów . Dziękuje za otrzymane laski z prośbą o dalsze .
Matko Boża Ty znasz wszystkie potrzeby mego serca,przychodzę do Ciebie pełna nadziei,że wysłuchasz moich modlitw i dasz mi łaskę,o którą tak bardzo proszę.
Matko Boża proszę Cię o cud uzdrowienia i uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała, aby mimo trwającego procesu, nie doszło do naszego rozwodu. Połącz i pojednaj nas ze sobą na nowo. Spraw proszę, by moja żona wyzbyła się żalu, złości, zatwardziałości serca i wróciła do mnie, by miłość, która nas kiedyś połączyła odrodziła się w nas na nowo.
Polecamy Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryi wszystkie podjęte przez nas prace i prosimy o zdrowie, odpuszczenie grzechów, szczęśliwą podróż oraz potrzebne łaski Ducha Świętego dla Nataszy, Michała i Jana.
Matko Boża dziękuje Ci za otrzymane łaski za Twoją obecność w moim życiu.Proszę Cię Pośredniczko łask proś Boga za nami w intencji Tobie i Bogu wiadomej.
Proszę Cię o wiarę dla moich dzieci a szczególnie dla mojego syna który tak bardzo pogubił się.Uproś u Jezusa Miłosiernego łaskę spowiedzi i powrotu do Boga,łaskę zdrowia dla całej rodziny.
O Mateczko Przenajświętsza za Twym wstawiennictwem proszę u naszego Boga Ojca o łaskę pojednania i scalenia małżeństwa Anety i Adama niech w ich sakramentalnym małżeństwie odrodzi się jedność z godna z powołaniem i wolą jaką Pan dla nich ustanowił.
Za wstawiennictwem Matki Bożej i Bł. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania, przebaczenia i odrodzenia małżeństwa Agnieszki i Michała, by sakramentalna miłość małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej Żony Agnieszki i dla mnie. Aby Żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. Matko Boża i Bł. Janie Pawle II błogosławcie naszym synom. Sprawcie proszę by wyrośli na uczciwych i prawych ludzi. Zachowajcie ich w zdrowiu, pomagajcie w szkole i życiu. Proszę by mogli wychowywać się w normalnej rodzinie.
Maryjo wypraszaj dla Nataszy, Liliany, Michała, Adama i Jana zdrowie, błogosławieństwo w życiu, odpuszczenie grzechów i chroń nas od zła.
Matko Boza proszę czuwaj nad moja rodzina proszę o zdrowie dla dzieci Arka Tomka sióstr braci dla mamy taty oraz mateczko dodaj sil i otuchy bratu Krzysztofowi żeby pokonał problemy.Bóg zapłać
12345678910...