Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nieustannie, cierpliwie i pokornie proszę o dar Bożego Miłosierdzia, potrzebne Łaski i światło Ducha św. w beznadziejnej po ludzku sprawie
Mateczko wspieraj moja cala rodzinę prószę o polepszenie bytu życiowego.
Matko Boża Nieustającej Pomocy przychodzę do Ciebie pełna nadziei i ufności.Proszę przedstaw Swojemu Synowi moje prośby i uproś łaski których tak bardzo potrzebuję.
Maryjo Dziewico wypraszaj dla Nataszy, Michała i Jana Boże błogosławieństwo w pracy, zdrowie i światło Ducha Świętego we ważnej sprawie. Amen.
Matko Boża, proszę o powrót do zdrowia dla mamy o wszelkie potrzebne łaski da niej.
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię z całego serca o łaskę uzdrowienia małego Michałka weź go w swoją opiekę i dodaj mu siły w pokonaniu choroby.Twoja czcicielka.
Boże proszę Cię o pozytywne wyniki z kolokwium z dermatologii, dopomóż mi w jutrzejszym kolokwium z farmakologii aby moja praca i nauka miała odzwierciedlenie w pozytywnych ocenach, proszę bym nie zawiodła moich Bliskich, którzy mnie wspierają i wierzą we mnie. Proszę także o mądrość dla mnie i wszystkich Bliskich mojemu sercu, abyśmy potrafili się nawzajem rozumieć i szanować. Proszę o pozytywne wyniki badań dla Mamy. Maryjo módl się za Nami, którzy się do Ciebie uciekamy.
O wypełnienie się Woli Bożej, potrzebne Łaski, światło Ducha św. i miłosierdzie w trudnej bardzo sprawie Marii
Mateczko Boza czuwaj nad Adrianem żeby został dopuszczony do matury oraz proszę pomagaj w nauce synom Tomkowi Arkowi oraz proszę o zdrowie dla nas dla moich dzieci taty sióstr braci oraz ich dzieci mateczko czuwaj nad nami wspieraj nas wszystkich pomagaj nam. Bóg zapłać.
Matko Boża dziekuje za okazane łaski,prosze cie aby mój malenki wnuś wrócił do zdrowia ,prosze cie miej w opiece cała rodzine ,dodaj im wiary ,otuchy i miłości aby mieli dużo siły i zdrowia w wychowaniu swoich dzieci prosze o modlitwe.
Najukochańsza Matko Boża Nieustającej Pomocy! Bardzo Ci dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i opiekę. Bardzo Cię proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny, łaskę dostania upragnionej pracy dla mnie oraz łaskę nawrócenia mojego męża. Niech dobro zwycięży. Maryjo ufam Tobie i wierzę w Twoje miłosierdzie. Tobie oddana na zawsze Twoja czcicielka Agnieszka
Matko Boża proszę o modlitwę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje.
Matko Boża Nieustającej Pomocy napełnij serce mojej mamy pokojem a jej życie Łaską Bożą.
Błagam Cię Matko Boża ,o pomoc w tak drastycznej sytuacji w jakiej się zanjdujemy z mężem .Proszę o wstawiennictwo do Pana Boga i wyproszenie nam łaski o pomyślne zakończenie naszej sprawy .BÓG ZAPŁAĆ.
Proszę o modlitwę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i całkowitego powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów i dobrze zniosła czekającą ją chemię.
Błagam Cię Matko Boża o cud uzdrowienia dla mojej córki Justyny. Mama
Cudowna Matko Ty znasz wszystkie troski mego serca,przychodzę do Ciebie pełna nadziei i ufności prosząc o łaskę,której tak bardzo potrzebuję.
Proszę o modlitwę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i całkowitego powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów i dobrze zniosła czekającą ją chemię.
Maryjo strzeż naszą rodzinę od zła, wypraszaj zdrowie i błogosławieństwo w pracy.
O pomyślny wynik badania dla Stefani.
MATKO BOZA NIEUSTAJACEJ POMOCY prosze CIe aby moj syn Kamil nabrał checi do nauki i zdawał pomyslnie wszustkie egzaminy Prosze Cie takze o pomyslnosc w jego pracy zawodowej aby wszystko ulozylo sie pomyslnie i czerpal satysfakcje z wykonywanej pracy Prosze Cie aby moj maz nie naduzywał alkoholu BÓG ZAPŁAC
Maryjo, Matko Boża Nieustającej Pomocy błagam Cie w pewnej sprawie, jeżeli taka Wola Boża to pomóż Maryjo. Teresa
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie dla Ani. Mama
Dziekuje za okazane łaski i prosze o zdrowie dla moich maleńkich wnusiów prosze o modlitwe i opieke nad nimi i ich rodzoicami mateczko prosze cie dopomóz mi.Prosze o modlitwe i Boze błogośławieństwo
Matko Boża dziękuję Ci za wszystko co dla mnie wyprosiłaś u Boga i proszę pomóż o dalszą pomoc. Proszę Cię, błagam o zdrowie dla mojej córki i opiekę nad naszą rodziną.Anna.
Mateńko proszę o uzdrowienie mojej córki Justyny.
Maryjo proszę cię o pomoc dla Łukasza z pracą i ze studiami. córka
maryjo blagam cie pomoz mojemu synowi Mateuszowi w rozwiazaniu trudnej sprawy od ktorej zalezy jego przyszlosc Wez Mateczko go w swoje ramiona I nie opuszczaj go Pomoz starszemu synowi porzucic papierosy I blogoslaw mu w doroslym zyciu Przygarnij moja rodzine do swojego serca
Matko Boska Nieustającej Pomocy dopomóż Zbyszkowi.Małgorzata
Matko Boża parę dni temu straciliśmy nasze pierwsze długo wyczekiwane dziecko.Bardzo cierpimy. Proszę Cię obdarz nas upragnionym potomstwem. Mariola
12345678910...