Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Najukochańsza Matko Boża Nieustającej Pomocy! Bardzo Cię proszę o łaskę dla kapłanów, aby czcili Chrystusa i jego naukę dla zbawienia świata. Proszę Cię daj im siłę aby byli „światłem bożym i drogowskazem” dla swoich wiernych. Twoja czcicielka Agnieszka
Matko Boża proszę o modlitwę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje.
Matko moja proszę cię o łaskę zdrowia,znalezienie pracy lepszej od poprzedniej i wszelkie potrzebne łaski. Ewa
Matko Boża proszę Cię o modlitwę w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje. Proszę by Mama mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
Matko Boża proszę Cię o modlitwę w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje. Proszę by Mama mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
Matko Boga wypraszaj odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo Boga we wszystkim Irenie, Michałowi, Nataszy i Janowi.
Matko proszę Cię pomóż Anecie w walce z poważną chorobą, aby ręce lekarzy, którzy będą ją operować pomogły ją uzdrowić
Matko proszę Cię o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych mojego syna Grzegorza
O powrót do zdrowia dla mamy oraz pomoc Bożą w walce z trudnościami które spotyka na swojej drodze.
Maryjo proszę cię o wiarę w siebie i wyjście z depresji,zdrowie pomyślność z pracą lepszej od popszedniej i wszelką pomyślność w moich sprawach. Ewa
Matko Boża proszę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje.
Nieustannie, cierpliwie i pokornie proszę o dar Bożego Miłosierdzia, potrzebne Łaski i światło Ducha św. w beznadziejnej po ludzku sprawie
Mateczko wspieraj moja cala rodzinę prószę o polepszenie bytu życiowego.
Matko Boża Nieustającej Pomocy przychodzę do Ciebie pełna nadziei i ufności.Proszę przedstaw Swojemu Synowi moje prośby i uproś łaski których tak bardzo potrzebuję.
Maryjo Dziewico wypraszaj dla Nataszy, Michała i Jana Boże błogosławieństwo w pracy, zdrowie i światło Ducha Świętego we ważnej sprawie. Amen.
Matko Boża, proszę o powrót do zdrowia dla mamy o wszelkie potrzebne łaski da niej.
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię z całego serca o łaskę uzdrowienia małego Michałka weź go w swoją opiekę i dodaj mu siły w pokonaniu choroby.Twoja czcicielka.
Boże proszę Cię o pozytywne wyniki z kolokwium z dermatologii, dopomóż mi w jutrzejszym kolokwium z farmakologii aby moja praca i nauka miała odzwierciedlenie w pozytywnych ocenach, proszę bym nie zawiodła moich Bliskich, którzy mnie wspierają i wierzą we mnie. Proszę także o mądrość dla mnie i wszystkich Bliskich mojemu sercu, abyśmy potrafili się nawzajem rozumieć i szanować. Proszę o pozytywne wyniki badań dla Mamy. Maryjo módl się za Nami, którzy się do Ciebie uciekamy.
O wypełnienie się Woli Bożej, potrzebne Łaski, światło Ducha św. i miłosierdzie w trudnej bardzo sprawie Marii
Mateczko Boza czuwaj nad Adrianem żeby został dopuszczony do matury oraz proszę pomagaj w nauce synom Tomkowi Arkowi oraz proszę o zdrowie dla nas dla moich dzieci taty sióstr braci oraz ich dzieci mateczko czuwaj nad nami wspieraj nas wszystkich pomagaj nam. Bóg zapłać.
Matko Boża dziekuje za okazane łaski,prosze cie aby mój malenki wnuś wrócił do zdrowia ,prosze cie miej w opiece cała rodzine ,dodaj im wiary ,otuchy i miłości aby mieli dużo siły i zdrowia w wychowaniu swoich dzieci prosze o modlitwe.
Najukochańsza Matko Boża Nieustającej Pomocy! Bardzo Ci dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i opiekę. Bardzo Cię proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny, łaskę dostania upragnionej pracy dla mnie oraz łaskę nawrócenia mojego męża. Niech dobro zwycięży. Maryjo ufam Tobie i wierzę w Twoje miłosierdzie. Tobie oddana na zawsze Twoja czcicielka Agnieszka
Matko Boża proszę o modlitwę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje.
Matko Boża Nieustającej Pomocy napełnij serce mojej mamy pokojem a jej życie Łaską Bożą.
Błagam Cię Matko Boża ,o pomoc w tak drastycznej sytuacji w jakiej się zanjdujemy z mężem .Proszę o wstawiennictwo do Pana Boga i wyproszenie nam łaski o pomyślne zakończenie naszej sprawy .BÓG ZAPŁAĆ.
Proszę o modlitwę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i całkowitego powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów i dobrze zniosła czekającą ją chemię.
Błagam Cię Matko Boża o cud uzdrowienia dla mojej córki Justyny. Mama
Cudowna Matko Ty znasz wszystkie troski mego serca,przychodzę do Ciebie pełna nadziei i ufności prosząc o łaskę,której tak bardzo potrzebuję.
Proszę o modlitwę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i całkowitego powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów i dobrze zniosła czekającą ją chemię.
Maryjo strzeż naszą rodzinę od zła, wypraszaj zdrowie i błogosławieństwo w pracy.
12345678910...