Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.
Matko Boża proszę Cię w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o pokój w Jej sercu.
Mateczko dziękuję za okazane łaski i prosze cie o dalsza opieke nad chorą córką i jej synkiem,dodaj jej wiary w Boga i siły do walki z chorobą.prosze o modlitwe
Zdrowie dla Krzysztofa.
Matko Boska proszę o modlitwę za moje rozpadające się małżeństwo, uchroń je od rozwodu, obdaruj je w miłość, szacunek oraz pragnienie bycia razem. Bóg zapłać. Beata z Bełchatowa
O pomyślne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy i zdrowie dla rodziców.
Matko Bożej Nieustającej Pomocy dziękujemy za nasza sprawność fizyczną i zdrowie umysłowe pomimo podeszłego wieku. Prosimy o dalsza opiekę nad nami i nasza rodziną. Wspieraj nas w staraniach przywrócenia dzieci do modlitwy i wiary w Boga.
Matko Boża Nieustającej Pomocy błagam Cię uchroń mojego syna Pawła od nałogów, z którymi zaczął się stykać, aby potrafił radzić sobie z problemami bez alkoholu i innych używek, aby nawrócił się do Boga.
Matko Boża proszę Cię o modlitwę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby.
Matko Boża Nieustajacej Pomocy proszę Cię o szybki powrót do zdrowia.
W intencji mamy, o powrót do zdrowia, a także o mądrość, siły, odwagę i Bożą pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji rodzinnej i wszelkich trudności z którymi się zmaga. Magdalena
Najświętsza Maryjo powierzam pod Twoją obronę moją rodzinę, mojego chłopaka oraz jego rodzinę. Spraw proszę by te nadchodzące święta były dla nas wszystkich wyjątkowe i pełne radości a przede wszystkim byśmy przeżyli je w zgodzie i pokoju.
Maryjo, Matko Boża Nieustającej Pomocy wypraszaj potrzebne łaski, dary Ducha św. i głęboką wiarę dla Anny, Piotra, Szymusia i Olka
Zdrowie dla Krzysztofa
Prosze o zdrowie dla Krzysztofa
Matko Boża proszę Cię o modlitwę w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
Najukochańsza Matko Boża Nieustającej Pomocy! Bardzo Cię proszę o łaskę dla kapłanów i zakonnic, aby czcili Chrystusa i jego naukę dla zbawienia świata. Proszę Cię daj im siłę aby byli „światłem bożym i drogowskazem” dla swoich wiernych. Twoja czcicielka
Matko Boża Nieustającej Pomocy,dziękuję Ci z całego serca za zdanie wczorajszego egzaminu na prawo jazdy.Dziękuję. I proszę,bądź z Nami cały czas i daj Nam zdrowie i szczęście.
Mateńko Ukochana!! Dziękuję z całego serca za pomyślny zabieg operacyjny mojej mamy.Pomóż, żeby wszystko było dobrze. Opiekuj się moja rodziną i nie opuszczaj Nas w potrzebie.Czuwaj nad Nami.Dziękuję!!!
Matko Boża proszę Cię w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby.
Maryjo trzymaj z dala ode mnie fałszywych ludzi i od obgadywania mnie za plecami i obracanie wszystkiego co powiem przeciwko mnie i wyśmiewanie się z tego co mówię. Ewa
O pomyślne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy i powrót mamy do zdrowia.
Matko Boża proszę o dobrą, godną pracę dla męża i pomoc dla mojej siostry w sprawach osobistych i zawodowych
Matko Boża wstawiaj się u Pana Boga i wypraszaj zdrowie dla Nataszy, Ireny, Michała, Piotra, Marka i Andrzeja oraz proś o błogosławieństwo dla całej rodziny.
O uzdrowienie relacji między mamą a babcią oraz pozytywne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy.
Najukochańsza Matko Boża Nieustającej Pomocy! Bardzo Ci dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i opiekę. Bardzo Cię proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny, łaskę dostania upragnionej pracy dla mnie oraz łaskę nawrócenia mojego męża. Maryjo błagam Cię wysłuchaj moich próśb. Tobie oddana na zawsze Twoja czcicielka Agnieszka
Matko Boża i nasza, serdecznie proszę w intencji znalezienia przeze mnie dobrej pracy, zdrowia dla Mamy, pokoju serca i Bożego prowadzenia przez życie.
Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby.
O Bożą pomoc w rozwiązaniu problemów rodzinnych i o powrót do zdrowia dla mamy. Magdalena
Matko Boża proszę o uzdrowienie Olka z choroby, o dar macierzyństwa dla Agnieszki i dar założenia rodziny dla Anny.
12345678910...