Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Prosze o zdrowie dla Krzysztofa
Matko Boża proszę Cię o modlitwę w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
Najukochańsza Matko Boża Nieustającej Pomocy! Bardzo Cię proszę o łaskę dla kapłanów i zakonnic, aby czcili Chrystusa i jego naukę dla zbawienia świata. Proszę Cię daj im siłę aby byli „światłem bożym i drogowskazem” dla swoich wiernych. Twoja czcicielka
Matko Boża Nieustającej Pomocy,dziękuję Ci z całego serca za zdanie wczorajszego egzaminu na prawo jazdy.Dziękuję. I proszę,bądź z Nami cały czas i daj Nam zdrowie i szczęście.
Mateńko Ukochana!! Dziękuję z całego serca za pomyślny zabieg operacyjny mojej mamy.Pomóż, żeby wszystko było dobrze. Opiekuj się moja rodziną i nie opuszczaj Nas w potrzebie.Czuwaj nad Nami.Dziękuję!!!
Matko Boża proszę Cię w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby.
Maryjo trzymaj z dala ode mnie fałszywych ludzi i od obgadywania mnie za plecami i obracanie wszystkiego co powiem przeciwko mnie i wyśmiewanie się z tego co mówię. Ewa
O pomyślne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy i powrót mamy do zdrowia.
Matko Boża proszę o dobrą, godną pracę dla męża i pomoc dla mojej siostry w sprawach osobistych i zawodowych
Matko Boża wstawiaj się u Pana Boga i wypraszaj zdrowie dla Nataszy, Ireny, Michała, Piotra, Marka i Andrzeja oraz proś o błogosławieństwo dla całej rodziny.
O uzdrowienie relacji między mamą a babcią oraz pozytywne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy.
Najukochańsza Matko Boża Nieustającej Pomocy! Bardzo Ci dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i opiekę. Bardzo Cię proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny, łaskę dostania upragnionej pracy dla mnie oraz łaskę nawrócenia mojego męża. Maryjo błagam Cię wysłuchaj moich próśb. Tobie oddana na zawsze Twoja czcicielka Agnieszka
Matko Boża i nasza, serdecznie proszę w intencji znalezienia przeze mnie dobrej pracy, zdrowia dla Mamy, pokoju serca i Bożego prowadzenia przez życie.
Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby.
O Bożą pomoc w rozwiązaniu problemów rodzinnych i o powrót do zdrowia dla mamy. Magdalena
Matko Boża proszę o uzdrowienie Olka z choroby, o dar macierzyństwa dla Agnieszki i dar założenia rodziny dla Anny.
Mateńko Kochana! Opiekuj się moja rodziną, prosze Cię o zdrowie dla moich rodziców. Pomóz mi w pracy,, niech wszystko dobrze sie ułozy. Powierzam Ci wszystkie sprawy Tobie wiadome.Amen
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć prace.
Matko Boża proszę Cię w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby.
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękujemy Ci za szczęsliwą pielgrzymkę do Medjugorie i proszę o żywą wiarę dla Krystiana i Mateusza, a także o opiekę na każdy dzień.Urszula
Matko Boża wypraszaj zdrowie, opiekę od zła, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo Boga dla całej rodziny.
Matko Boża Nieustającej Pomocy serdecznie proszę o łaskę uzdrowienia mojego męża z bardzo ciężkiej choroby.Proszę również wstaw się za mną i dopomóż w moich troskach i kłopotach.Wanda
Matko Boża Nieustającej Pomocy miej w swej opiece mojego syna Roberta i jego rodzinę. Spraw by w ich małżeństwie panowała zgoda i miłość. Dopmóż by dzieci mniej chorowały i oni byli zdrowi i mieli siłę podołać obowiązkom przy czwórce dzieci. Matko błogosław im na każdy dzień i otaczaj Matczyną miłością. Matko ufam Tobie.
Matko Boża Nieustającej Pomocy pomóż mojej córce Kasi znaleźć dobrego męża z którym mogłaby związać się węzłem sakramentalnym i w przyszłości doczekali się szczęśliwie zdrowego potomstwa i otoczyli miłością taką jak Ty Matko otoczyłaś Swojego Syna. Spraw by nie szła przez życie sama. Matko otocz ją matczyną miłością i błogosław na każdy dzień. Matko ufam Tobie.
Matko Boża Nieustającej Pomocy uzdrów nasze małżeństo. Spraw by mój mąż zawrócił że złej drogi i wrócił do domu. Dopmóż by w naszym małżeństwie zapanowała zgoda miłość jak przysięgaliśmy sobie przed Bogiem 36 lat temu. Błogosław naszej rodzinie i pozwól cieszyć się życiem w zdrowiu. Matko ufam Tobie.
Prosze o zdrowie dla Krzysztofa
Matko Boża proszę Cię w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
Prośba o zdrowie o pomyślność dla syna Łukasza i żony Justyny.
O pozytywne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy. Magda
Prosze o zdrowie dla Krzysztofa
12345678910...