Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Boże Ojcze przez bolesną Mękę i Najświętszą Krew Pana Jezusa proszę o błogosławieństwo, zdrowie, przebaczenie grzechów i obfitość łask Ducha Świętego dla naszej rodziny. Maryjo, módl się za nami.
Matko Boża polecam Ci w opiekę moją Żonę Agnieszkę. Proszę, by wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i zatwardziałości serca, umiała mnie na nowo pokochać i aby wróciła do mnie, a nie szukała szczęścia poza domem.
Mateczko proszę dodaj sil i otuchy synowi Tomkowi żeby zaliczył nadchodzący semestr studiów . Dziękuje za otrzymane laski z prośbą o dalsze .
Matko Boża Ty znasz wszystkie potrzeby mego serca,przychodzę do Ciebie pełna nadziei,że wysłuchasz moich modlitw i dasz mi łaskę,o którą tak bardzo proszę.
Matko Boża proszę Cię o cud uzdrowienia i uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała, aby mimo trwającego procesu, nie doszło do naszego rozwodu. Połącz i pojednaj nas ze sobą na nowo. Spraw proszę, by moja żona wyzbyła się żalu, złości, zatwardziałości serca i wróciła do mnie, by miłość, która nas kiedyś połączyła odrodziła się w nas na nowo.
Polecamy Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryi wszystkie podjęte przez nas prace i prosimy o zdrowie, odpuszczenie grzechów, szczęśliwą podróż oraz potrzebne łaski Ducha Świętego dla Nataszy, Michała i Jana.
Matko Boża dziękuje Ci za otrzymane łaski za Twoją obecność w moim życiu.Proszę Cię Pośredniczko łask proś Boga za nami w intencji Tobie i Bogu wiadomej.
Proszę Cię o wiarę dla moich dzieci a szczególnie dla mojego syna który tak bardzo pogubił się.Uproś u Jezusa Miłosiernego łaskę spowiedzi i powrotu do Boga,łaskę zdrowia dla całej rodziny.
O Mateczko Przenajświętsza za Twym wstawiennictwem proszę u naszego Boga Ojca o łaskę pojednania i scalenia małżeństwa Anety i Adama niech w ich sakramentalnym małżeństwie odrodzi się jedność z godna z powołaniem i wolą jaką Pan dla nich ustanowił.
Za wstawiennictwem Matki Bożej i Bł. Jana Pawła II proszę o modlitwę w intencji uratowania przed rozwodem, dochowania wierności małżeńskiej, uzdrowienia, pojednania, przebaczenia i odrodzenia małżeństwa Agnieszki i Michała, by sakramentalna miłość małżeńska odrodziła się w nas na nowo i zwyciężyła wszelkie pokusy i przeszkody. O łaskę przemiany i nawrócenia dla mojej Żony Agnieszki i dla mnie. Aby Żona otworzyła swoje serce na nasze małżeństwo, na moją miłość. O wiarę, nadzieję i miłość w naszych sercach. Matko Boża i Bł. Janie Pawle II błogosławcie naszym synom. Sprawcie proszę by wyrośli na uczciwych i prawych ludzi. Zachowajcie ich w zdrowiu, pomagajcie w szkole i życiu. Proszę by mogli wychowywać się w normalnej rodzinie.
Maryjo wypraszaj dla Nataszy, Liliany, Michała, Adama i Jana zdrowie, błogosławieństwo w życiu, odpuszczenie grzechów i chroń nas od zła.
Matko Boza proszę czuwaj nad moja rodzina proszę o zdrowie dla dzieci Arka Tomka sióstr braci dla mamy taty oraz mateczko dodaj sil i otuchy bratu Krzysztofowi żeby pokonał problemy.Bóg zapłać
Maryjo Ty moją nadzieją proszę o szczęśliwą operację dla mojej mamy Anny o powrót jej do zdrowia Ty wiesz jak bardzo jej potrzebuje proszę uzdrów ją nie patrz na moje słabości wysłuchaj mnie proszę . Monika
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę uproś u Swojego Syna dla mojej rodziny potrzebne łaski. Aby córka otrzymała jak najszybciej mieszkanie, aby Kasia urodziła zdrowe dzieciątko, proszę o zdrowie dla całej rodziny. Proszę Cię Ukochana Matenko o szczęśliwy wyjazd i powrót.Dziękuję bardzo za otrzymane łaski.
Mateczko !!! Dziękuję za otrzymane łaski .Pokornie proszę cię o uzdrowienie i uwolnienie od zła międzypokoleniowego dla Jana , Janiny i Grażyny,o siły do pracy dla Grażyny i potrzebne laski . Bóg zapłać
Matko Nieustajacej Pomocy dziekujemy Ci za szczesliwe rozwiazanie za zdrowie dla corki i jej dziecka.Prosimy o wyzwolenie ze zlych nalogow brata i syna,silna wiare,dobrych wspolmalzonkow dla dzieci,zeby Pan Jezus przemienil wszystko zlo w dobro,smutek w radosc i Blogoslawil calej rodzinie.
Proszę Cię Matko Boża Nieustającej Pomocy w intencji mojego męża. Proszę nie opuszczaj go w tych ciężkich chwilach. Proszę również o zdrowie dla mojej rodziny, o pomyślny wynik po przebytej operacji. Miej nas w swojej opiece.
Matko Boza,Tobie powierzam moje wszystkie problemy,sama nie potrafie juz sobie poradzic,prosze cie czuwaj nad moja rodzina uchron nas przed zlem ,ktore jest wokol nas ,uchron nas przed utrata domu,modle sie do Ciebie
Proszę o zdrowie dla mnie o opiekę w pracy i wszelkie łaski z błogosławieństwem.
Matko Boża proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Matko Boża miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam w każdym dniu.
Matko Boża Nieustającej Pomocy TY znasz wszystkie problemy i troski mojego serca,proszę wysłuchaj moich modlitw.Proszę o zdrowie,oraz łaski,których tak bardzo potrzebuję.
Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas na wzajem, proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa aby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy, przeszkody i problemy. Proszę, by nie doszło do naszego rozwodu, mimo trwającego procesu. Byśmy mogli nadal być razem i cieszyć się naszymi dziećmi, by żona wróciła do mnie i umiała mnie na nowo pokochać.
Matko Boża przychodzę do ciebie pełna ufności,wysłuchaj moich próśb i przedstaw je Synowi Swojemu.Nadziejo moja spójrz na mnie z litością.Podaruj mi zdrowie ,oraz łaski.o które tak bardzo proszę.
o Boże miłosierdzie i potrzebne Łaski w beznadziejnej po ludzku sprawie
Maryjo prosimy o Boże błogosławieństwo, zdrowie i ochronę od zła dla rodzin Jana, Kazimierza, Piotra i Aleksandra.
Matko moja proszę Cię wstaw się za mną u Boga i wyproś mi łaskę uwolnienia się od kłopotów finansowych.
Maryjo proszę cię o chęci do nauki i pomoc w skończniu studiów dla Łukasza i żeby znalazł dobrą prace. Córka
Matko Najświętsza wypraszaj nam Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.
Matko Boża proszę miej pod swoja opieką wszystkich z rodziny błogosław nam w każdym dniu.Proszę o zdrowie i wszelkie łaski.
W imię Pana Jezusa prosimy o błogosławieństwo, zdrowie, ochronę od wszelkiego zła i opiekę w czasie podróży dla całej rodziny. Maryjo, módl się za nami.
12345678910...