Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Maryjo proszę cię o chęci do nauki i pomoc w skończniu studiów dla Łukasza i żeby znalazł dobrą prace. Córka
Matko Najświętsza wypraszaj nam Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.
Matko Boża proszę miej pod swoja opieką wszystkich z rodziny błogosław nam w każdym dniu.Proszę o zdrowie i wszelkie łaski.
W imię Pana Jezusa prosimy o błogosławieństwo, zdrowie, ochronę od wszelkiego zła i opiekę w czasie podróży dla całej rodziny. Maryjo, módl się za nami.
Cudowna Mateczko serdecznie proszę o wysłuchanie moich próśb.Proszę o powrót do zdrowia i otrzymanie łask,których tak bardzo potrzebuję i pragnę.
Mateńko, wyproś mi u swego Boskiego Syna łaskę miłosierdzia i przemiany ducha ku nadziei i miłości. Błagam Cię Matko Nieustającej Pomocy, bądź ze mną. Maciej
Matko Boża proszę o Twoje wstawiennictwo wyproś mi łaskę znalezienia dobrej i uczciwej pracy dzięki której będę mogła spłacić wszytskie swoje długi i zobowiązania jeśli moja prośba jest zgodna z Wolą Boża.
Prosba o poczecie wyczekiwanego dziecka
Maryjo wypraszaj dla Nataszy, Michała i Jana Boże błogosławieństwo, zdrowie i obfitość darów Ducha Świętego. Jezu prosimy o miłosierdzie nad naszymi grzechami.
mateczko proszę czuwaj nad bratem Krzysztofem żeby rozwiązały się pomyślnie jego problemy .Mateczko pomóż mu przejść ten trudny okres.
Matko Boża proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Matko Boża miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam.
Matko Boża proszę, by moje małżeństwo przetrwało. By Duch Święty oświecił umysł, a szczególnie serce mojej żony Agnieszki, by wyzbyła się złości, żalu, zawziętości i wróciła do mnie. By zrodziła się w Jej sercu miłość bezwarunkowa, która nie pamięta złego. Oddal proszę nasz proces rozwodowy, który trwa. Proszę byśmy mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie i mogli być razem. Proszę o to, by nasi synowie usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata.
Proszę o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny, Franciszka i Jowity. Maryjo, módl się za nimi.
Proszę o opiekę Matki Bożej o pomoc w pracy w tych ciężkich dla mnie dniach o pomoc dobrych ludzi i zdrowie aby rehabilitacja mi pomogła.
Proszę o zdrowie dla wszystkich z rodziny głównie dla mamy aby mogła bez bólu chodzić,o wszelkie łaski i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry oraz wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem na każdy dzień.
O zdrowie dla ciężko chorego Antosia
Mateczko Boza proszę o wyleczenie syna Arka z depresji czuwaj mateczko nad nim.
Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa oby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy, przeszkody i problemy. Proszę, by nie doszło do naszego rozwodu, mimo trwającego procesu. Byśmy mogli nadal być razem i cieszyć się naszymi dziećmi, by żona wróciła do mnie.
Matko Boża proszę o zdrowie i wszelkie łaski z Bożym błogosławieństw em dla mnie i całej mojej rodziny w każdym dniu.
Matko Boża proszę o zdrowie dla mojej mamy i wszelkie łaski.
Mateńko proszę o Twoją pomoc dla s.Kingi,o pokój serca kiedy wróci do domu dla mnie,i żeby mnie nie odsuwała, nie unikała kontaktu ze mną.Miej i zachowaj ją zawsze w swoim Sercu,dodawaj siły,zdrowia i wszelkich potrzebnych łask.
Maryjo wypraszaj dary Ducha Świętego, zdrowie, ochronę od zła i błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała i Jana.
Matko Boża proszę o wszelkie łaski i zdrowie dla mojej Mamy Ireny w dniu 79 urodzin, o siłę dla niej i szczęśliwe dni, miej pod swoją opieką mnie i moją siostrę, pomóż nam w pracy.Błogosław nam w każdym dniu.
Mateczko nieustającej pomocy proszę czuwaj nad malozenstwem brata Krzysztofa żeby nie doszło do rozwodu tylko wspólnego zrozumienia.
Przez Krew Pana Jezusa i w Jego Imię prosimy Boga Ojca o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny. Duchu Święty udziel nam potrzebnych łask. Maryjo módl się za nami. Amen.
Matko Boża, pokornie Cię proszę uproś u Syna łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla Mateusza i Filipa.
Prosze o laske zdrowia dla Ruslana , ktory mial ciezka operacje mozgu.
Matko Boża Tobie powierzam moją Żonę Agnieszkę. Proszę, by nie niszczyła Świętego Sakramentu Małżeństwa. Zaopiekuj się Nią i chroń od złego. Spraw, by umiała docenić to co ma, a nie szukała szczęścia w nieszczęściu innych, by nie była taka zawzięta, za wszelką cenę nie dążyła do rozwodu, umiała na nowo pokochać męża, a ponad swoją wolną wolę nie stawiała dobra dzieci i męża. Proszę, by moc Świętego Sakramentu Małżeństwa odrodziła się w nas na nowo i pokonała wszelkie trudności, problemy i przeszkody. Proszę o łaskę nawrócenia, pojednania, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie.
Matko Boża Pomocy Nieustającej proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla mnie, o wszelkie łaski potrzebne naszemu dzieciątku oraz nam z mężem i naszym rodzinom.
Mateczko proszę o modlitwę w intencji męża Rafała o mądrość, opamiętanie i przemianę serca dla niego, by Dobry Bóg na nowo złączył nasze serca i pozwolił utrwalać się w jego miłości, by nasze dzieci mogły się wychowywać w pełnej i na nowo kochającej się naszej rodzinie. Odsuń z naszego życia raz na zawsze kochankę męża. Proszę by nie doszło do rozwodu. Mateczko proszę pomóż nam. Jezu ufam Tobie. Święta Rito proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana.
12345678910