Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
O Bożą pomoc w rozwiązaniu problemów rodzinnych i o powrót do zdrowia dla mamy. Magdalena
Matko Boża proszę o uzdrowienie Olka z choroby, o dar macierzyństwa dla Agnieszki i dar założenia rodziny dla Anny.
Mateńko Kochana! Opiekuj się moja rodziną, prosze Cię o zdrowie dla moich rodziców. Pomóz mi w pracy,, niech wszystko dobrze sie ułozy. Powierzam Ci wszystkie sprawy Tobie wiadome.Amen
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć prace.
Matko Boża proszę Cię w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby.
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękujemy Ci za szczęsliwą pielgrzymkę do Medjugorie i proszę o żywą wiarę dla Krystiana i Mateusza, a także o opiekę na każdy dzień.Urszula
Matko Boża wypraszaj zdrowie, opiekę od zła, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo Boga dla całej rodziny.
Matko Boża Nieustającej Pomocy serdecznie proszę o łaskę uzdrowienia mojego męża z bardzo ciężkiej choroby.Proszę również wstaw się za mną i dopomóż w moich troskach i kłopotach.Wanda
Matko Boża Nieustającej Pomocy miej w swej opiece mojego syna Roberta i jego rodzinę. Spraw by w ich małżeństwie panowała zgoda i miłość. Dopmóż by dzieci mniej chorowały i oni byli zdrowi i mieli siłę podołać obowiązkom przy czwórce dzieci. Matko błogosław im na każdy dzień i otaczaj Matczyną miłością. Matko ufam Tobie.
Matko Boża Nieustającej Pomocy pomóż mojej córce Kasi znaleźć dobrego męża z którym mogłaby związać się węzłem sakramentalnym i w przyszłości doczekali się szczęśliwie zdrowego potomstwa i otoczyli miłością taką jak Ty Matko otoczyłaś Swojego Syna. Spraw by nie szła przez życie sama. Matko otocz ją matczyną miłością i błogosław na każdy dzień. Matko ufam Tobie.
Matko Boża Nieustającej Pomocy uzdrów nasze małżeństo. Spraw by mój mąż zawrócił że złej drogi i wrócił do domu. Dopmóż by w naszym małżeństwie zapanowała zgoda miłość jak przysięgaliśmy sobie przed Bogiem 36 lat temu. Błogosław naszej rodzinie i pozwól cieszyć się życiem w zdrowiu. Matko ufam Tobie.
Prosze o zdrowie dla Krzysztofa
Matko Boża proszę Cię w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
Prośba o zdrowie o pomyślność dla syna Łukasza i żony Justyny.
O pozytywne rozwiązanie Bogu wiadomej sprawy. Magda
Prosze o zdrowie dla Krzysztofa
Matko Boga wypraszaj dla Nataszy, Michała i Jana dary Ducha Świętego, zdrowie i błogosławieństwo w pracy.
O zdrowie I pomyślność mojej żony Justyny I syna Łukasza.
Prosze o zdrowie dla Krzysztofa.
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć prace i rozpocząć samodzielne życie.
Matko Boża wypraszaj u Pana Jezusa zdrowie, błogosławieństwo Boga i ochronę od zła dla Nataszy, Michała, Kazimierza, Ireny i Jana.
O powrót do zdrowia dla mamy a także Bożą pomoc w rozwiązaniu problemów rodzinnych.
mateczko Kochana Proszę Cię O Łaskę Zdrowia dla Mojego synka Kubusia.Błagam wysłuchaj mnie.Miej Kubusia w Swej Opiece.
Prosze o dobre wyniki syna Krzysztofa. Prosze o zdrowie dla niego.
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć prace i chroń mnie przed złem.
Matko Boza ulecz malozenstwo brata Krzysztofa wspieraj i pomagaj mu .
Kochana Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję za 63 lata mojego życia i otaczanie matczyną miłością, zachowaj w zdrowiu i dopomóż w odejściu na emeryturę i długich lat w zdrowiu i szczęściu na niej i bardzo Cię proszę o odwzajemnienie miłości przez Jana
O pomyślne rozwiązanie trudnych spaw rodzinnych oraz o powrót do zdrowia dla mamy i wszelkie potrzebne łaski dla niej. Magdalena
Matko Boża proszę o pomoc w moich słabościach, o siłę abym nie ulegała pokusom oraz o pomoc w walce z nałogiem. Bardzo proszę także o mojego ojca, który jest alkoholikiem, uzdrów go i pomóż wytrwać w dobrym.
Matko Boża proszę Cię w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby.
12345678910...