Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Maryjo Matko Boża uproś u Jezusa uwolnienie z przekleństw i chorób oczu dla rodziny sławka i iwony z dziećmi.
Matko Boża Nieustającej Pomocy, proszę Cię, uproś u Jezusa Miłosiernego łaskę wiecznego zbawienia dla Senji Devrim...
Proszę Cię Matko Boża w intencji uleczenia z choroby nowotworowej (mimo złych wyników badań markerów nowotworowych) i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała kolejnych przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji), mogła cieszyć się życiem. Proszę aby dobrze zniosła kolejną chemioterapię, aby wróciła do sił i do domu, nie miała zaników pamięci.
Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania i przebaczenia dla nas, o odrodzenie wzajemnej miłości małżeńskiej.
Proszę o modlitwę wstawienniczą i intencji pomyślnych wyników badań tomograficznych mojej żony Jolanty. Zdzisław
Matko proszę cię o łaskę dobrej pracy i przedłużenie umowy i potrzebne łaski i zaliczenie egzaminu zawodowego pozytywnie i związanie się z tym jedynym chłopakiem. Ewa
Ukochana Matko proszę wyjednaj łaskę nawrócenia dla mojej siostry Edyty i jej męża Mariusza.Spraw,by powrócili do jedności Kościoła Świętego i zapewnili swoim dzieciom potrzebne sakramenty.Proszę o potrzebne łaski uzdrawiające ducha dla tej całej rodziny.
Matko nieustającej pomocy proszę o dary Ducha Świętego, uwolnij mnie od samotności. Proszę o dobra żonę
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa aby wygrał bardzo trudny proces w sądzie oraz o wszelkie potrzebne mu łaski.
Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o pomoc w nauce jazdy samochodem oraz w zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Proszę, aby D. znalazł stałą pracę i dobrą żonę
Matko Boża proszę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do sakramentalnego męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć wartościową prace