Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Matko Boża proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Matko Boża miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam w każdym dniu.
Matko Boża Nieustającej Pomocy TY znasz wszystkie problemy i troski mojego serca,proszę wysłuchaj moich modlitw.Proszę o zdrowie,oraz łaski,których tak bardzo potrzebuję.
Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas na wzajem, proszę by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa aby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy, przeszkody i problemy. Proszę, by nie doszło do naszego rozwodu, mimo trwającego procesu. Byśmy mogli nadal być razem i cieszyć się naszymi dziećmi, by żona wróciła do mnie i umiała mnie na nowo pokochać.
Matko Boża przychodzę do ciebie pełna ufności,wysłuchaj moich próśb i przedstaw je Synowi Swojemu.Nadziejo moja spójrz na mnie z litością.Podaruj mi zdrowie ,oraz łaski.o które tak bardzo proszę.
o Boże miłosierdzie i potrzebne Łaski w beznadziejnej po ludzku sprawie
Maryjo prosimy o Boże błogosławieństwo, zdrowie i ochronę od zła dla rodzin Jana, Kazimierza, Piotra i Aleksandra.
Matko moja proszę Cię wstaw się za mną u Boga i wyproś mi łaskę uwolnienia się od kłopotów finansowych.
Maryjo proszę cię o chęci do nauki i pomoc w skończniu studiów dla Łukasza i żeby znalazł dobrą prace. Córka
Matko Najświętsza wypraszaj nam Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.
Matko Boża proszę miej pod swoja opieką wszystkich z rodziny błogosław nam w każdym dniu.Proszę o zdrowie i wszelkie łaski.
W imię Pana Jezusa prosimy o błogosławieństwo, zdrowie, ochronę od wszelkiego zła i opiekę w czasie podróży dla całej rodziny. Maryjo, módl się za nami.
Cudowna Mateczko serdecznie proszę o wysłuchanie moich próśb.Proszę o powrót do zdrowia i otrzymanie łask,których tak bardzo potrzebuję i pragnę.
Mateńko, wyproś mi u swego Boskiego Syna łaskę miłosierdzia i przemiany ducha ku nadziei i miłości. Błagam Cię Matko Nieustającej Pomocy, bądź ze mną. Maciej
Matko Boża proszę o Twoje wstawiennictwo wyproś mi łaskę znalezienia dobrej i uczciwej pracy dzięki której będę mogła spłacić wszytskie swoje długi i zobowiązania jeśli moja prośba jest zgodna z Wolą Boża.
Prosba o poczecie wyczekiwanego dziecka
Maryjo wypraszaj dla Nataszy, Michała i Jana Boże błogosławieństwo, zdrowie i obfitość darów Ducha Świętego. Jezu prosimy o miłosierdzie nad naszymi grzechami.
mateczko proszę czuwaj nad bratem Krzysztofem żeby rozwiązały się pomyślnie jego problemy .Mateczko pomóż mu przejść ten trudny okres.
Matko Boża proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Matko Boża miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam.
Matko Boża proszę, by moje małżeństwo przetrwało. By Duch Święty oświecił umysł, a szczególnie serce mojej żony Agnieszki, by wyzbyła się złości, żalu, zawziętości i wróciła do mnie. By zrodziła się w Jej sercu miłość bezwarunkowa, która nie pamięta złego. Oddal proszę nasz proces rozwodowy, który trwa. Proszę byśmy mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie i mogli być razem. Proszę o to, by nasi synowie usypiali i budzili się pod jednym dachem w domu, gdzie jest mama i tata.
Proszę o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny, Franciszka i Jowity. Maryjo, módl się za nimi.
Proszę o opiekę Matki Bożej o pomoc w pracy w tych ciężkich dla mnie dniach o pomoc dobrych ludzi i zdrowie aby rehabilitacja mi pomogła.
Proszę o zdrowie dla wszystkich z rodziny głównie dla mamy aby mogła bez bólu chodzić,o wszelkie łaski i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry oraz wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem na każdy dzień.
O zdrowie dla ciężko chorego Antosia
Mateczko Boza proszę o wyleczenie syna Arka z depresji czuwaj mateczko nad nim.
Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa oby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy, przeszkody i problemy. Proszę, by nie doszło do naszego rozwodu, mimo trwającego procesu. Byśmy mogli nadal być razem i cieszyć się naszymi dziećmi, by żona wróciła do mnie.
Matko Boża proszę o zdrowie i wszelkie łaski z Bożym błogosławieństw em dla mnie i całej mojej rodziny w każdym dniu.
Matko Boża proszę o zdrowie dla mojej mamy i wszelkie łaski.
Mateńko proszę o Twoją pomoc dla s.Kingi,o pokój serca kiedy wróci do domu dla mnie,i żeby mnie nie odsuwała, nie unikała kontaktu ze mną.Miej i zachowaj ją zawsze w swoim Sercu,dodawaj siły,zdrowia i wszelkich potrzebnych łask.
Maryjo wypraszaj dary Ducha Świętego, zdrowie, ochronę od zła i błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała i Jana.
Matko Boża proszę o wszelkie łaski i zdrowie dla mojej Mamy Ireny w dniu 79 urodzin, o siłę dla niej i szczęśliwe dni, miej pod swoją opieką mnie i moją siostrę, pomóż nam w pracy.Błogosław nam w każdym dniu.
12345678910