Parafia rzymskokatolicka pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu
Prośby i podziękowania do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Błagam Cię Matko Boża o cud uzdrowienia dla mojej córki Justyny. Mama
Cudowna Matko Ty znasz wszystkie troski mego serca,przychodzę do Ciebie pełna nadziei i ufności prosząc o łaskę,której tak bardzo potrzebuję.
Proszę o modlitwę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i całkowitego powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów i dobrze zniosła czekającą ją chemię.
Maryjo strzeż naszą rodzinę od zła, wypraszaj zdrowie i błogosławieństwo w pracy.
O pomyślny wynik badania dla Stefani.
MATKO BOZA NIEUSTAJACEJ POMOCY prosze CIe aby moj syn Kamil nabrał checi do nauki i zdawał pomyslnie wszustkie egzaminy Prosze Cie takze o pomyslnosc w jego pracy zawodowej aby wszystko ulozylo sie pomyslnie i czerpal satysfakcje z wykonywanej pracy Prosze Cie aby moj maz nie naduzywał alkoholu BÓG ZAPŁAC
Maryjo, Matko Boża Nieustającej Pomocy błagam Cie w pewnej sprawie, jeżeli taka Wola Boża to pomóż Maryjo. Teresa
Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie dla Ani. Mama
Dziekuje za okazane łaski i prosze o zdrowie dla moich maleńkich wnusiów prosze o modlitwe i opieke nad nimi i ich rodzoicami mateczko prosze cie dopomóz mi.Prosze o modlitwe i Boze błogośławieństwo
Matko Boża dziękuję Ci za wszystko co dla mnie wyprosiłaś u Boga i proszę pomóż o dalszą pomoc. Proszę Cię, błagam o zdrowie dla mojej córki i opiekę nad naszą rodziną.Anna.
Mateńko proszę o uzdrowienie mojej córki Justyny.
Maryjo proszę cię o pomoc dla Łukasza z pracą i ze studiami. córka
maryjo blagam cie pomoz mojemu synowi Mateuszowi w rozwiazaniu trudnej sprawy od ktorej zalezy jego przyszlosc Wez Mateczko go w swoje ramiona I nie opuszczaj go Pomoz starszemu synowi porzucic papierosy I blogoslaw mu w doroslym zyciu Przygarnij moja rodzine do swojego serca
Matko Boska Nieustającej Pomocy dopomóż Zbyszkowi.Małgorzata
Matko Boża parę dni temu straciliśmy nasze pierwsze długo wyczekiwane dziecko.Bardzo cierpimy. Proszę Cię obdarz nas upragnionym potomstwem. Mariola
Boże Ojcze ratuj i pomóż mi w pewnej sprawie, błogosław i chroń od zła całą rodzinę. Maryjo Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Amen.
Matko Boza Nieustajacej Pomocy blagam o cud uzdrowienia dla Kasi.
O skuteczność leczenia dla mamy oraz siły do walki z chorobą i z wszelkimi przeciwnościami. Matko Boża Nieustającej Pomocy, postaw na naszej drodze ludzi, którzy pomogą nam przetrwać te trudne chwile.
Maryjo wyproś dla naszej rodziny zdrowie i Boże błogosławieństwo.
Matko Boża !!! Pokornie proszę o wyjaśnienie pewnej bolesnej dla mnie sprawy urzędowej- pomóż proszę ,o znalezienie stałej pracy, uzdrowienie i nawrócenie dla mnie i rodziców , potrzebne łaski PROSI Grażyna
Matko Boża, błagam o cud uzdrowienia dla Mateusza i Filipa.
O skuteczność leczenia dla mamy oraz siły do walki z chorobą i z wszelkimi przeciwnościami. Matko Boża Nieustającej Pomocy, postaw na naszej drodze ludzi, którzy pomogą nam przetrwać te trudne chwile.
prosze o znalezienie dobrej pracy
Dziękując Bogu za otrzymane łaski proszę o modlitwę o uzdrowienie Zenony z choroby nowotworowej o dobre wyniki, o nawrócenie Anity i Piotra, o pracę dla Jarka i Bożeny, o zdrowie dla Marysi i Marka, o rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych Agaty
Matko Nieustającej Pomocy uzdrowienie chorych proszę Cię o zdrowie wnuczki, córki, synowej i macierzyństwo dla niej, o pomoc w nauce dla wnuków i błogosławieństwo w rodzinach moich dzieci.
Matko Boża proszę Cię, aby moja żona wyzbyła się zatwardziałości serca, żalu i zawziętości. Aby ponad swoją wolną wolę nie stawiała dobra dzieci i męża, nie była taka uparta i za wszelką cenę nie parła do swego. Proszę by w sercu Agnieszki zrodziła się miłość bezwarunkowa, która nie pamięta złego. Otocz Maryjo moją żonę swoją matczyną opieką i spraw by wróciła do mnie.
Maryjo strzeż naszą rodzinę od zła, nieszczęścia, przekleństw, kradzieży oraz wypraszaj potrzebne łaski Ducha Świętego i zdrowie.
Matko Boża proszę o opiekę i zdrowie dla mojej mamy i dla mnie aby minął ból i wszystko wróciło do sprawności oraz wszelkie łaski dla całej rodziny.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.Pomóż mi i mojej siostrze w pracy z Bożym błogosławieństwem.
Matko Boża Nieustającej Pomocy, polecam Ci naszą rodzinę i wszystkie nasze spawy. Wypraszaj łaskę powrotu do zdrowia dla mamy oraz siły, mądrość i Bożą pomoc w rozwiązywaniu trudności.
Matko Nieustającej Pomocy dziękując za wszystkie łaski otrzymane,proszę,błagam o zdrowie dla mojego wnuka,aby choroba którą pokonał nigdy się nie wróciła.Miej nas w opiece i prowadż Drogą Przykazań.
12345678910...